fbpx

Aleksandra
Filipczak

Wealth Manager

Ola dołączyła do zespołu iWealth w sierpniu 2019 roku. Jako Wealth Manager koncentruje się na nawiązywaniu i utrzymywaniu trwałych relacji z klientami indywidualnymi oraz podmiotami gospodarczymi. Nie boi się wyzwań i chętnie dzieli się swoimi doświadczeniami z innymi. Silnie zorientowana na sukces.

Doświadczenie zawodowe zbierała w największych bankach w kraju, piastując różne stanowiska, a inwestycyjnie rozwijała się przez ostatnich 10 lat pod skrzydłami Domu Inwestycyjnego Xelion (grupa Pekao SA). Lata te spędziła nie tylko na budowaniu relacji, ale przede wszystkim na rozwoju osobistym, aby służyć jak najlepszą formą wsparcia dla Klienta. Ukończyła liczne kursy i szkolenia z zakresu finansów.

Studiowała w Wyższej Szkole Informatyki w Łodzi, na kierunku Informatyka w Medycynie. Stanie w miejscu nie jest jej domeną, dlatego obecnie dodatkowo szkoli się w zakresie fizjoterapii oraz odnowy. Prywatnie szczęśliwa żona i matka, dbająca nie tylko o siłę umysłu, ale także o sprawność fizyczną.