fbpx

W ramach naszej współpracy z grupą mBanku Klienci mogą skorzystać z oferty bankowości korporacyjnej i leasingowej.

Wspomagamy firmy w pozyskaniu finansowania ich działalności, planowanych i realizowanych projektów inwestycyjnych, czy wszelkich innych potrzeb związanych z obrotem gospodarczym. Współpracując z mBankiem wspieramy klientów bankowości korporacyjnej w następujących obszarach:

  • Natychmiastowe Transakcje Wymiany Walut
  • Produkty Cash Management (elektroniczne kanały dystrybucji, korporacyjne i przedpłacone kart płatnicze, produkty gotówkowe, przelewy krajowe i masowe płatności, przelewy zagraniczne i SEPA)
  • Kredyty i Pożyczki Pieniężne (kredyty terminowe, kredyty w rachunku bieżącym i limity, gwarancje i akredytywy)

Jednocześnie przedsiębiorcy mogą skorzystać za naszym pośrednictwem z oferty mLeasing. W ramach standardowej oferty mLeasing zapewnia dla naszych klientów leasing pojazdów do 3,5 t, transportu ciężkiego, maszyn i urządzeń (w tym medycznych) oraz usługi z zakresu najmu i zarządzania flotą samochodową (Full Service Leasing). Gwarantuje również kompleksowe usługi finansowania nieruchomości komercyjnych: handlowych, biurowych, hoteli oraz magazynów.

Więcej o szczegółach współpracy, w zakresie świadczonych przez grupę mBanku usług dla Klientów iWealth, dowiesz się u Wealth Managera.