fbpx

Dzięki naszej współpracy z Mennicą Polską oferujemy Klientom bezpośrednie inwestycje w sztabki złota, srebro, diamenty i monety bulionowe, które mogą stanowić idealne uzupełnienie portfela inwestycyjnego.

Pozycja złota jako bezpiecznego produktu inwestycyjnego stale się umacnia. Dzieje się tak z uwagi na fakt, że od zawsze stanowiło ono zabezpieczenie majątku przed inflacją i dynamicznie zmieniającą się sytuacją na rynkach finansowych. Warto inwestować w złoto w instytucji, cieszącej się nieposzlakowaną opinią i ogromnym zaufaniem społecznym.

Założona w 1766 r. przez Stanisława Augusta Poniatowskiego, jako kluczowy element reformy monetarnej. Aktualnie jest jedynym producentem monet obiegowych w Polsce, monet kolekcjonerskich emitowanych przez Narodowy Bank Polski oraz złota inwestycyjnego. Mennica Polska jest jedną z najnowocześniejszych mennic na świecie, a produkowane przez nią monety co roku zdobywają liczne nagrody na najbardziej prestiżowych międzynarodowych konkursach. Ponadto spółka aktywnie rozwija pozostałe segmenty tj. działalność deweloperską i płatności elektroniczne.

Mennica Polska ma w ofercie sztabki i monety bulionowe własnej produkcji oraz złoto znanych na całym świecie producentów zagranicznych – Umicore, Heraeus. W ofercie znajdują się także cenione monety bulionowe jak Krugerrand, Liść Klonowy, Amerykański Bizon czy Australijski Kangur.

Bez względu na to, w jakiej postaci i w jakiej ilości chcieliby Państwo kupić złoto, warto z nami porozmawiać. Nasi Wealth Managerowie udzielą informacji na temat inwestowania w kruszce, cen i sposobu zakupu, asortymentu, przechowania oraz dalszej odsprzedaży.