fbpx

Przygotuj się i swoją rodzinę na przyszłe wyzwania oraz realizuj cele zgodne z Twoimi priorytetami, przekonaniami i wartościami.


Wspieramy klientów w działaniach CSR (ang. Corporate Social Responsibility – społeczna odpowiedzialność biznesu) i dążeniu do realnego oraz pozytywnego wpływu na lokalne społeczności czy środowisko, rozwijaniu umiejętności finansowych oraz przygotowywaniu następnego pokolenia do odpowiedzialnego zarządzania rodziną i majątkiem.


Oferujemy doradztwo i usługi w obszarze

ikona

Filantropia

cele społeczne, humanitarne, edukacyjne, kulturalne i inne

Wśród naszych Klientów są również tacy, którzy chcą podzielić się swoim majątkiem. Dlatego, jeśli chcesz dołączyć do grona darczyńców, a nie wiesz, jak to zrobić, to z chęcią Tobie pomożemy w tym procesie bazując na unikalnym doświadczeniu osób z naszego zespołu.

 [WIĘCEJ]
ikona

Edukacja dzieci

studia, specjalistyczne warsztaty

Jeśli planujesz wysłać swoje dzieci/wnuki na studia, na najlepszych uczelniach świata, to zapewne wiesz, że nie jest to łatwe zadanie. Rozumiejąc to, we współpracy z naszymi partnerami pomagamy w przygotowaniu młodzieży do podjęcia studiów na wiodących uczelniach świata.

ikona

Edukacja finansowa

sesje szkoleniowe i programy edukacyjne z zakresu ekonomii

iWealth Family wierzy, że edukacja finansowa to klucz do trwałego sukcesu finansowego rodziny. Dlatego oferujemy programy edukacyjne dla wszystkich członków rodziny, pomagając zrozumieć i wykorzystać zasady zarządzania finansami, inwestowania i planowania przyszłości.

Zainteresowany?

Szczegóły oferty poznasz u naszego Wealth Managera.
Skontaktuj się z nami i przygotuj przyszłości dla Twojej rodziny.