fbpx

Wspieramy naszych Klientów

Zabezpieczanie przyszłości i majątku, kwestie prawno-podatkowe, obszar nieruchomości, wsparcie przedsiębiorców w rozwoju biznesu. Współpracujemy z wiodącą na rynku grupą bankową, znanymi towarzystwami ubezpieczeń, jedną z najlepszych na rynku kancelarią prawno-podatkową oraz jedynym producentem złota inwestycyjnego w Polsce.

Baloise

Bâloise Vie Luxembourg (spółka z Grupy Bâloise) – świadczy swe usługi ubezpieczeniowe w Wielkim Księstwie Luksemburga 130 lat – od 1890 r., specjalizując się w międzynarodowych rozwiązaniach ubezpieczeń na życie, dedykowanych osobom zamożnym. Dzięki swojej wiedzy finansowej oraz znajomości narzędzi do zarządzania aktywami i planowania spadkowego, oferuje innowacyjne, szyte na miarę rozwiązania dla wymagających inwestorów, którzy chcą skutecznie połączyć zarządzanie i ochronę aktywów oraz zaplanować ich przekazywanie wskazanym beneficjentom.

mBank

mBank SA – od lat synonim innowacyjnych rozwiązań w bankowości. Pierwszy w pełni internetowy bank w Polsce, dziś wyznaczający kierunek rozwoju bankowości mobilnej i online. Jedna z najsilniejszych i najszybciej rozwijających się marek finansowych w Polsce. Powstał w 1986 roku jako Bank Rozwoju Eksportu (BRE Bank) i przez te lata systematycznie budował kompetencje w zakresie obsługi różnych grup klientów, stale wzbogacając ofertę. W 2013 roku – kiedy nazwa mBanku zastąpiła nie tylko nazwę firmy, ale również marki BRE i MultiBanku – bank zyskał nie tylko nowy wygląd, ale i nowe wartości. Dzisiaj to bank uniwersalny, świadczący kompleksowe usługi z zakresu bankowości detalicznej, firmowej, korporacyjnej i prywatnej.

mLeasing

mLeasing – należy do czołówki polskich firm leasingowych – IV miejsce na rynku wg danych Związku Polskiego Leasingu. Misją mLeasing jest dostarczanie klientom najlepszych rozwiązań leasingowych, które pozwolą na optymalny rozwój ich firm. Pracując z największymi i najbardziej wymagającymi kontrahentami mLeasing zdobyło cenne doświadczenie, które wykorzystało do stworzenia szerokiej gamy usług. Duża elastyczność oraz doświadczenie w ocenie projektów i współpracy z dostawcami są doceniane zarówno przez klientów z sektora małych i średnich przedsiębiorstw, jak i dużych korporacji i instytucji.

Mennica Polska

Mennica Polska – od ponad 250 lat lider produkcji monet i numizmatów w Europie. Jedna z trzech najbardziej zaawansowanych technologicznie mennic na świecie. Jedyny producent złota inwestycyjnego w Polsce, a w ramach Grupy Kapitałowej uczestnik obrotu metalami szlachetnymi. Wytwarza najwyższej jakości insygnia władzy samorządowej oraz medale okolicznościowe. Dzięki współpracy z najlepszymi artystami, monety produkowane przez Mennicę Polską to prawdziwe arcydzieła sztuki menniczej.

Kancelaria Ożóg Tomczykowski

Kancelaria Ożóg Tomczykowski – od wielu lat świadczy usługi kompleksowego doradztwa podatkowo-prawnego. Prawnicy i doradcy podatkowi Kancelarii zajmują czołowe miejsca w rankingach, a z jej usług korzystają przedsiębiorcy z całej Polski oraz Klienci zagraniczni. Kancelarię wyróżnia holistyczne podejście do współpracy z firmami rodzinnymi. Kompetencje i szerokie spojrzenie na kwestie podatkowo-prawne w firmie są wyznacznikami, które determinują długotrwałe relacje i szeroki zakres prac dostarczanych Klientom.

Pekao Leasing

„PEKAO LEASING” Sp. z o.o. – od blisko 25 lat zapewnia finansowanie zróżnicowanym sektorom  gospodarki, biorąc aktywny udział w tworzeniu i wspieraniu polskiej przedsiębiorczości. Indywidualne podejście do każdego klienta i zrozumienie potrzeb biznesowych, przyczynia się do oferowania doskonałych produktów finansowych. Wieloletnie doświadczenie firmy opiera się na dwóch filarach: najwyższe standardy oraz przejrzyste rozwiązania. Leasing, pożyczka i najem długoterminowy to narzędzia wspierające inteligentny wzrost przedsiębiorców, zgodnie ze strategią realizowaną pod hasłem „Siła Polskiego Żubra”.

Prudential

Prudential (Prudential International Assurance plc Spółka Akcyjna Oddział w Polsce) – firma ubezpieczeniowa, która pomaga swoim klientom podjąć słuszne decyzje, aby mogli zabezpieczyć swoją finansową przyszłość. Prudential był obecny w Polsce w latach 1927-1939 i do dzisiaj wywiązuje się ze swoich przedwojennych obietnic, poszukując spadkobierców swoich klientów. Prudential jest częścią założonej w 1848 r. brytyjskiej grupy ubezpieczeniowej. Firma pomaga ponad 26 mln klientów m.in. w Europie, Azji i USA i zarządza aktywami o wartości 657 mld funtów.

Rodzinne Inwestycje

Rodzinne Inwestycje – firma, której nadrzędnym celem jest dostarczanie na rynek produktów inwestycyjnych w postaci bezpiecznych gruntów o wysokim potencjale wzrostu wartości. Działa od 2008 r. Uświadamiają, edukują, zabezpieczają. Pragną, aby inwestor miał pełną świadomość inwestycyjną oraz wiedzę o tym, jak znaczące dla własnego bezpieczeństwa finansowego jest posiadanie odpowiednio wyselekcjonowanego gruntu, zwłaszcza zabezpieczonego aktem notarialnym.

W ramach naszej oferty Klienci mogą inwestować lokalnie i globalnie. Współpracujemy ze sprawdzonymi i renomowanymi krajowymi oraz zagranicznymi firmami zarządzającymi aktywami.

TFI Allianz Polska S.A.

TFI Allianz Polska SA – oferuje szeroką gamę nowoczesnych strategii inwestycyjnych tworzonych z wykorzystaniem doświadczenia spółek z Grupy Allianz: Allianz Global Investors i PIMCO. Towarzystwo działa w Polsce od 2003 roku, umożliwiając inwestycje w fundusze otwarte, zamknięte i specjalistyczne fundusze inwestycyjne otwarte, inwestujące na rynku polskim i na najciekawszych rynkach zagranicznych. W ofercie dostępne są również produkty pozwalające na oszczędzanie na cele emerytalne (IKE, IKZE, PPE i PPK) oraz PSO.

Aviva Investors TFI

Aviva Investors Poland TFI SA – jest częścią inwestycyjną grupy Aviva – jednej z największych instytucji ubezpieczeniowych w Europie, która jest obecna na rynku od 300 lat. W Polsce Aviva Investors TFI działa od 2001 roku i obecnie należy do największych TFI pod względem wartości aktywów na polskim rynku. Zaufało nam już blisko 55 tysięcy Klientów. Oferujemy 16 funduszy o zróżnicowanych strategiach inwestycyjnych, umożliwiających inwestowanie na wielu rynkach, w różne sektory gospodarki.

Caspar TFI S.A.

Caspar TFI SA – instytucja niezależna od korporacji i banków znajdująca się na rynku od 10 lat. Na ponadprzeciętne wyniki subfunduszy akcyjnych pracuje globalnie – dokładnie badając trendy, rynki i spółki całego świata. Bezpieczeństwo subfunduszu stabilnego zapewniają starannie dobrane obligacje skarbowe, dywersyfikacja i uznana metodologia risk parity. Misją TFI jest płynność zarządzanych aktywów i zapewnienie Klientowi satysfakcjonujących zysków. Zarządzający to uznani eksperci, wielokrotnie wyróżniani za osiągane wyniki i zapraszani do komentarzy w mediach branżowych.

Fidelity International

Fidelity International – oferuje instytucjom, osobom fizycznym i ich doradcom światowej klasy rozwiązania inwestycyjne oraz fachową wiedzę w zakresie funduszy emerytalnych, mając na celu wsparcie klientów chcących zapewnić lepszą przyszłość sobie i kolejnym pokoleniom. Jako prywatna spółka myśli w perspektywie wielopokoleniowej i inwestuje długoterminowo. Udzielanie klientom pomocy w osiąganiu długoterminowych celów jest sednem działalności od niemal 50 lat. Zarządza aktywami o wartości 412,5 miliardów USD (31.03.19).

Franklin Templeton

Franklin Templeton – jedna z największych na świecie organizacji zarządzających aktywami, która od ponad 70 lat cieszy się renomą zaufanego partnera inwestycyjnego. Na polskim rynku obecna już 20 lat. Działa z taką samą rozwagą, z jaką zarządza aktywami, nieustannie koncentrując się na zapewnianiu odpowiednich rozwiązań inwestycyjnych oraz profesjonalnej obsługi. Dzięki podejściu, w którym to klient jest na pierwszym miejscu, stała się jedną z najbardziej zaufanych marek na rynku usług.

Generali Investments TFI SA

Generali Investments TFI SA – renomowane towarzystwo funduszy inwestycyjnych. Od prawie 25 lat nieprzerwanie pracuje na opinię firmy profesjonalnej, partnerskiej, tworzącej najwyższej jakości strategie inwestycyjne. Dzięki temu cieszy się zaufaniem swoich klientów. Oferuje fundusze inwestycyjne, portfele asset management, produkty emerytalne: IKE i IKZE oraz rozwiązania dostosowane do potrzeb inwestorów indywidualnych i firm. Współpracuje z największymi bankami, firmami ubezpieczeniowymi oraz niezależnymi doradcami finansowymi.

Investors TFI

Investors TFI SA – jedna z pierwszych niezależnych firm zarządzających funduszami w Polsce. Do dyspozycji klientów oddaje ponad 20 otwartych subfunduszy inwestycyjnych o zróżnicowanych strategiach. Dzięki bardzo dobrym wynikom funduszy Investors, firma od lat znajduje się w gronie liderów rynku, czego potwierdzeniem są tytuły Najlepszego TFI przyznane przez Gazetę Parkiet (2013 r., 2016 r. i 2018 r.), Rzeczpospolitą (2016 r., 2017 r. i 2018 r.) oraz Analizy Online (2017 i 2018 r.). Investors TFI zarządza aktywami niemal 130 tys. Klientów.

IPOPEMA TFI

IPOPEMA TFI SA – powstało w 2007 r. i dziś jest jednym z największych towarzystw funduszy inwestycyjnych w Polsce. Koncentruje się na kreowaniu rozwiązań dostosowanych do indywidualnych potrzeb i oczekiwań inwestorów, a także tworzeniu funduszy o alternatywnej polityce inwestycyjnej. Oferta Towarzystwa obejmuje fundusze inwestujące zarówno na polskim, jak i globalnych rynkach kapitałowych. Oferuje również usługi zarządzania portfelem instrumentów finansowych, polegające na aktywnym inwestowaniu środków inwestora.

TFI PZU SA

TFI PZU SA – zarządza ponad 30 mld zł w oparciu o doświadczenie płynące z funkcjonowania w Grupie PZU – największej grupie finansowej w naszej części Europy. Od 20 lat dostarcza swoim Klientom możliwości oszczędzania i inwestowania aktywów z wykorzystaniem własnego doświadczenia w inwestowaniu na globalnym rynku finansowym. Z TFI PZU inwestorzy mogą pomnażać swój kapitał w kilkudziesięciu strategiach oferowanych w ramach funduszy inwestycyjnych.

Quercus TFI SA

Quercus TFI SA – pierwsze w Polsce publiczne towarzystwo funduszy inwestycyjnych, z ofertą skierowaną do zamożnych i bardzo zamożnych Inwestorów. Założone w 2007 r. przez grupę doświadczonych specjalistów z branży inwestycyjnej na czele z Sebastianem Buczkiem. Celem firmy jest wykorzystanie zdobytej wiedzy w tworzeniu unikalnych rozwiązań inwestycyjnych, dających szansę na ponadprzeciętne zyski bez podejmowania zbędnego ryzyka. Dzięki wsparciu osiągnięć naukowych wyniki funduszy należą do ścisłej czołówki rynkowej.

Q Securities

Q Securities – dom maklerski należący do czołówki najszybciej rozwijających się instytucji finansowych w Polsce. Jest członkiem GPW i KDPW oraz jednym z liderów w zakresie usług ewidencyjno-depozytowych, przechowując i rejestrując dla klientów aktywa o miliardowych wartościach. Q Securities tworzą osoby z wieloletnim doświadczeniem zdobytym w renomowanych instytucjach finansowych (domy maklerskie, tfi, banki). iWealth jest agentem firmy inwestycyjnej Q Securities S.A., wpisanym na podstawie decyzji Komisji Nadzoru Finansowego z dnia 24.07.2019 r. (DIF-WL.4011.161.2018.496.112) do rejestru agentów firm inwestycyjnych.

Schroders – jako globalna firma inwestycyjna pomaga instytucjom, pośrednikom i osobom indywidualnym w osiąganiu ich celów, realizacji ich ambicji i zabezpieczaniu przyszłości. Świadomość zmieniającego się świata, a co za tym idzie potrzeb klientów, pozwala im iść z duchem czasu i dbać o to, co jest dla ich klientów najważniejsze. Jest to jednocześnie możliwe dzięki eksperckiej wiedzy i wieloletniemu doświadczeniu. Łączą ludzi i dane, aby dostrzec trendy, które będą kształtować przyszłość. Takie podejście zapewnia im wyjątkową perspektywę, pozwalającą zawsze inwestować z pełnym przekonaniem.

Skarbiec TFI

Skarbiec TFI SA – powstało w 1997 roku. Jest licencjonowaną instytucją finansową, zarządza funduszami inwestycyjnymi i portfelami, a oferta TFI uwzględnia rozwiązania dostosowane do różnych potrzeb inwestorów. Towarzystwo było wielokrotnie wyróżniane prestiżowymi nagrodami, w tym za innowacyjność oraz rentowność zarządzanych funduszy. W 2017 roku Skarbiec TFI zostało drugim najlepszym TFI w Polsce wg. Gazety Rzeczpospolita, a w 2018 roku zostało wybranym najlepszym TFI roku wg. Gazety Parkiet.